o SEO

Z SEO związany jestem od 2008 roku. W tym czasie stałem się Certyfikowanym Specjalistą Google AdWords oraz Google Analytics. Specjalizuję się w kampaniach wysokobudżetowych i wymagających mocnych umiejętności analitycznych.

Od wielu lat z sukcesem prowadzę kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google dla małych i średnich firm działających głównie na rynkach lokalnych. Jestem ekspertem w zakresie rozwiązywania wszelkich trudności w swojej dziedzinie, a dzięki wszechstronności, dociekliwości i ciągłemu rozwojowi nie ma dla mnie barier nie do pokonania.

Bardzo dużą uwagę przywiązuję także do pomiaru skuteczności prowadzonych działań marketingowych dlatego co dzień towarzyszy mi praca z takimi narzędziami, jak Google Analytics i Google Tag Manager. W skutecznej pracy pomaga mi również doświadczenie w zarządzaniu projektami budowy stron internetowych, usability i analityki internetowej. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielę się z innymi na szkoleniach. Dotychczas z moich usług skorzystały firmy będące liderami w swojej branży, m.in. e-commerce, nieruchomości, motoryzacyjnej, finansowej, usługowej, turystycznej.

Aktualnie jestem właścicielem firmy AComputers gdzie na co dzień zajmuje się obsługą dużych firm, sklepów internetowych oraz portali.